Potoczny art

O firmie

O nas słów kilka

Koniec lat osiemdziesiątych zaowocował tym, że zetknęliśmy się z jednym z pierwszych importerów odkurzaczy centralnych w Polsce. Po zapoznaniu się z zaletami tego systemu zdobyliśmy pewność, że jest to dziedzina, która powinna być popularyzowana i która powinna się rozwijać. Intuicja nas nie zawiodła. Od tamtego okresu minęło kilkanaście lat. W tym czasie wykonaliśmy wiele instalacji poprawiając tym komfort życia naszych klientów i czerpiąc z tego faktu ogromną satysfakcję.


Szybki kontakt

Telefon: +48 661 964 631
Tel/Fax: (74) 816 88 52
E-mail: biuro@potocznyart.pl

Oferta

Systemy centralnego odkurzania.

Ogromną zaletą odkurzaczy centralnych jest to, iż jego użytkowanie całkowicie eliminuje kontakt z zasysanym zanieczyszczonym powietrzem wydmuchiwanym przez odkurzacze tradycyjne. W wypadku korzystania z naszych urządzeń, zużyte powietrze wyrzucane jest na zewnątrz budynku. Inną zaletą odkurzaczy centralnych jest eliminacja z mieszkania hałasu powstałego podczas pracy urządzenia oraz częstego borykania się z wymianą worków z zanieczyszczeniami.

Nasza oferta dotyczy nie tylko samej sprzedaży jednostek centralnych, lecz obejmuje doradztwo techniczne związane z ich doborem, zaprojektowaniem całej instalacji oraz jej wykonaniem.

Nasze realizacje obejmują domy o powierzchni od około 100 m2 do rezydencji czy hal swoją powierzchnią przekraczającą 1000 m2.

Kominki, Grille, Grillo-Wędzarnie, Piece chlebowe

Potoczny Art © 2012 | Napisz do nas

Strona główna | Oferta | Galeria | Kontakt

stat4u

Tagi: Odkurzacze centralne, Jednostka centralna, Szufelka automatyczna, Dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie, Kamieniec Ząbkowicki, Paczków, Ziębice, Bielawa, Dzierżoniów, Kłodzko