Potoczny art

Witamy Serdecznie

„Dzień za oknem w zimy szarudze
mroźny wicher po zaułkach śwista
ściele biel w zamarzniętej grudzie
pod dachem miło w cieple ogniska

W kominku trzaska ogień wesoło
płomyk i cienie pląsają walca
półmrok i zapach drewna wokoło
bujany fotel prosi do tańca...”

/T. Leo/


Szybki kontakt

Telefon: +48 661 964 631
Tel/Fax: (74) 816 88 52
E-mail: biuro@potocznyart.pl

O firmie

O nas słów kilka...

Działalnością w branży kominkarskiej zainteresowaliśmy się w roku 1988. Chcąc nadążyć za potrzebami naszych klientów zaczęliśmy korzystać z profesjonalnych szkoleń organizowanych przez czołowych importerów jak również producentów wkładów kominkowych oraz akcesoriów kominkarskich. Korzystaliśmy także z ofert szkoleniowych przygotowywanych przez francuskie firmy. Działania te połączone z wieloletnią praktyką sprawiły, że teraz jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania tych, którzy są gotowi nam zaufać. Oczywiście nie stanęliśmy w miejscu - w dalszym ciągu przyglądamy się aktualnym trendom i we współpracy z naszymi klientami wprowadzamy je w życie.

Nasza oferta obejmuje kompleksową usługę - od fachowej porady technicznej poprzez wykonanie projektu, obudowy aż do końcowej realizacji u Państwa w domu.

Odkurzacze centralne

Potoczny Art © 2012 | Napisz do nas

Strona główna | O firmie | Oferta | Galeria | Kontakt

stat4u

Tagi: Kominki, Piece chlebowe, Grillo-wędzarnie, Grile, Piece kominkowe, Kominy systemowe ceramiczne, Wkłady kominowe, Wkłady kominkowe, Koszulkowanie kominów, Rurowanie kominów, Dolnośląskie, Ząbkowice Śląskie, Kamieniec Ząbkowicki, Kłodzko, Paczków, Ziębice, Bielawa, Dzierżoniów, Wrocław, Strzelin